Volunteers
76
entries
Course Marshal
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Course | Bellevue, WA |
Data Technician
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
MG
Michael Glidden | Data | Yelm, WA |
Driver Services
7
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AC
Ana Collins | Driver Svcs | Bremerton, WA |
AC
Andy Collins | Driver Svcs | Bremerton, WA |
DH
Debbie Haley | Driver Svcs | DesMoines, Wa |
GM
Greg Marshall | Driver Svcs | Bremerton, WA |
BM
Bert (Abert) McBride | Driver Svcs | |
VM
Valentina Moreno Soto | Driver Svcs | Bremerton, WA |
HS
Hannah Schrader | Driver Svcs | Happy Valley, OR |
Emergency Services
8
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
E-Crew | Aloha, Or | |
E-Crew | Longview, WA | |
RJ
Robert Jacobsen | E-Crew | Longview, WA |
E-Crew | Ridgefield, WA | |
E-Crew | Rochester, WA | |
JN
John Nelson | E-Crew | Enumclaw, WA |
CS
Carl Small | E-Crew | Auburn, WA |
MZ
Mary Zeitner | E-Crew | Lynnwood, WA |
Flagging & Communications
24
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
F&C | Lynnwood, WA | |
F&C | Everett, WA | |
BB
Bruce Boyd | F&C | Sammamish, WA |
F&C | Port Townsend, WA | |
F&C | Kent, WA | |
GB
Griffin Burt | F&C | Seattle, WA |
F&C | Port Orchard , WA | |
JD
Johnathan DaCorte | F&C | Port Orchard , WA |
WD
Wei Dai | F&C | Lakewood, WA |
ME
Mike Evans | F&C | Covington, WA |
SF
Siteng Fan | F&C | Lakewood, WA |
CF
Cathy Frasier | F&C | Beaverton, OR |
GH
Gary Hallberg | F&C | Renton, WA |
F&C | Sandy, OR | |
JJ
Joshua Jaburek | F&C | SPANAWAY, WA |
DK
David Kentala | F&C | Renton, WA |
MK
Marie Kirby | F&C | Olympia, WA |
F&C | Blackfalds, AB | |
F&C | Hillsboro, OR | |
F&C | Hillsboro, OR | |
GM
Gregory Miller | F&C | Langley, WA |
F&C | Auburn, WA | |
F&C | Everett, WA | |
F&C | Puyallup, WA |
Grid
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
MJ
Michelle Jenkins | Grid | OlyMpia, wa |
ES
Ellie Sesin | Grid | Olympia, WA |
SS
Scott Sesin | Grid | Olympia, WA |
Hot Pit/Pit Lane
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DG
Darren Glaser | Hot Pit | Burley, WA |
Pace Car
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pace | Vancouver, WA | |
MS
Martin Stanley | Pace | Hillsboro, OR |
Registration
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Reg | Minden, NV | |
JJ
Joyce Jones | Reg | Everett, WA |
Reg | AUBURN, WA |
Starter
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RJ
Russ Jones | Start | Auburn, WA |
MM
Marty Martin | Start | Portland, OR |
Start | Saint Louis, MO | |
Start | Portland, OR |
Steward
14
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Steward | Minden, NV | |
JD
J Derouin | Steward | Puyallup, WA |
JG
Jim Graffy | Steward | Vancouver, WA |
RG
Robert Grass | Steward | |
JH
James C Huffington | Steward | Edmonds, WA |
KJ
Ken Jones | Steward | Everett, WA |
Steward | Lakebay, Washington | |
Steward | Stevensville, MT | |
Steward | Eugene, OR | |
JN
Jeffrey Niess | Steward | Camas, WA |
JT
John Taylor | Steward | Bothell, WA |
GV
Gary Van Horn | Steward | Independence, OR |
Steward | Salem, OR | |
JY
John (Skip) H. Yocom | Steward | West Linn, OR |
Tech
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JK
Jim Kurtz | Tech | Langley, BC |
AL
Al Lancaster | Tech | Federal Way, WA |
Tech | Monroe, WA | |
WL
Wayne Loron | Tech | Kent, WA |
CR
Corky Russell | Tech | Sammamish, WA |
Timing & Scoring
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
LG
Linda Grass | T&S | Lakebay, WA |
T&S | Lakebay, WA | |
RM
Randi Miller-Graffy | T&S | Vancouver, wa |